Co nas wyróżnia? | Palmonutka

Co nas wyróżnia?

PASJA

- praca z dziećmi jest naszą pasją, dlatego też pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Nasze hobby przekłada się na naszą jakość usług ale także i efektywność działania.

JAKOŚĆ

- sprzęt, który wykorzystujemy podczas pracy z dziećmi posiada odpowiednie certyfikaty międzynarodowe. Dzięki temu, że jest w pełni bezpieczny dla dzieci świadczymy wysoką jakość usług.

DOŚWIADCZENIE

- posiadamy odpowiednie wykształcenie do pracy z dziećmi, w tym wykształcenie pedagogiczno-muzyczne, ukończony kurs pedagogiczny, świadectwo ukończenia szkoły muzycznej 1 st. w klasie gitary, certyfikat ukończenia kursu animatora czasu wolnego, certyfikat instruktora metody gordonowskiej oraz szkolenia "Choreoterapia- Terapia tańcem w pracy z grupą".  

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

- do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z dbałością dbamy o potrzeby klienta. Cenimy sobie dialog z klientem. 

PROFESJONALIZM

oferujemy wysoki standard wykonanych przez nas usług. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług, a przede wszystkim pasja sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. 

OTWARTOŚĆ

- jesteśmy otwarci na różne propozycje. Wyróżnia nas kreatywność, nietuzinkowość oraz szerokie możliwości. Nie boimy się nawet najbardziej śmiałych realizacji.