Nauka gry na gitarze Jarosław. Lekcje gry na gitarze dla dzieci i dorosłych | Palmonutka

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze odbywają się indywidualnie lub grupowo. Oferujemy naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, elektroakustycznej lub akustycznej dla dzieci jak i osób dorosłych w Jarosławiu. Każdy uczeń wybiera sobie tok programu jakim chce iść. Dla początkujących prowadzimy naukę gry na gitarze od podstaw. Dla średnio zaawansowanych gitarzystów oferujemy dobór programu pod ich indywidualne wymagania oraz poziom gry. Dla osób zainteresowanych grą klasyczną prowadzimy naukę gry na gitarze z nut, ponadto zapraszamy na naukę gry akordowej na gitarze oraz naukę improwizacji gitarowej. Dla bardziej "rockowych" osobowości oferujemy naukę gry na gitarze opartą na muzyce rozrywkowej. Nauka opiera się nie tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktyce. Pomieszczenie do lekcji gry na gitarze wyposażone jest w sprzęt, który będzie potrzebny do wykorzystania na lekcji.

Posiadamy: 

  • 3 pulpity do nut,

  • piece gitarowe: Marshall crf 30watt oraz Elmuz 208 R25 Watt

  • metronom KORG KDM2

  • stroik gitarowy KORG CA30

  • gitary:gitara klasyczna Cordoba, gitara klasyczna Almera, gitara elektryczna Ibanez RG350

  • akc. gitarowe:statyw pod gitarę, podnóżek gitarowy

  • flipchart

  • nakładka na tablicę suchościerną- pięciolinia

Nauka gry na gitarze klasycznej

Oferujemy lekcje gry na gitarze klasycznej oparte na elementach gry akordowej. Uczniowie poznają podstawowe akordy gitarowe oraz bicia, akordy barre, techniki gitarowe. W przypadku wyboru nauki gry klasycznej, lekcje gry na gitarze obejmują znajomość nut na poszczególnych strunach gitary, arpeggio, drzewko trwania wartości muzycznych, położenie nut na pięciolini, sylwetki sławnych gitarzystów oraz szereg utworów z literatury gry klasycznej. 

Nauka gry na gitarze elektrycznej

Lekcje gry na gitarze elektrycznej są ukierunkowane na muzykę typowo rozrywkową. W programie mamy: ćwiczenia na rozciąganie palców lewej ręki, kostkowanie dwustronne i jednostronne kostką, znajomość chwytów podstawowych oraz barre, bicia z zastosowaniem tłumienia, riffy. Utwory dobierane są do poziomu uczniów i ich zainteresowań. Istnieje również możliwość wprowadzenia podstaw improwizacji gitarowej

Kurs gry na gitarze

Kurs gry na gitarze może odbywać się w formie grupowej. Ważne jest aby uczestnicy kursu gitarowego byli mniej więcej na tym samym poziomie. Zakres materiału dostosowany jest wtedy do potrzeb uczestników kursu gitarowego. 

Cena i czas trwania lekcji gry na gitarze

Lekcja gry na gitarze trwa 45 minut lub 30 minut w zależności od wybranego pakietu. Lekcje indywidualne odbywają sie w siedzibie firmy ul. Pogodna 54 w Jarosławiu. W przypadku zajęć grupowych lokalizacja może ulec zmianie. Koszt lekcji: 50 zł -45 minut, lub 45 zł 30 minut jednorazowo lub w karnecie taniej : 190 zł - lekcje 45 minutowe, karnet 160 zł lekcje 30 minutowe. Karnet zawiera 4 lekcje. Karnet ważny 2 miesiące od daty zakupu. 

Pierwsza lekcja próbna gratis!

Sprawdź nas już dziś.

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 535 056 895