Fotobudka | Palmonutka

Fotobudka

Co to jest fotobudka ?

Fotobudka to nowoczesne mobilne studio fotograficzne do robienia zdjęć, które posiada możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć dzięki drukarce termosublimacyjnej. Nasz produkt cechuje się wysoką jakością sprzętu i naświetlenia. Fotobudka to świetna atrakcja na różne imprezy okolicznościowe, m.in.: fotobudka na wesela, fotobudka na urodziny, fotobudka na baby shower, fotobudka na wieczór kawalerski, wieczór panieński, chrzciny, komunie, festyny. Oferujemy duży wybór teł fotograficznych oraz zabawne gadżety, które uatrakcyjnią zabawę podczas robienia zdjęć.  Nasza fotobudka wyróżnia się elegancją oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, które sprawiają, że fotobudka wykonuje wysokiej jakości zdjęcia. 

Wynajmujemy fotobudkę na terenie  całego województwa podkarpackiego wraz z osobą odpowiedzialną za obsługę ( Rzeszów, Łańcut,  Jarosław, Przemyśl, Albigowa, Babica, Brzozów, Tarnobrzeg, Dębica, Kolbuszowa, Głogów Małopolski, Stalowa Wola, Lubaczów,  Boguchwała, Sanok, Nowa Dęba, Nisko, Lesko, Cieszanów, Zamość, Mielec, Jasło, Krosno, Przeworsk, Leżajsk, Strzyżów, Ropczyce).

Wynajem fotobudki Jarosław

 

Jak wykonać i wydrukować zdjęcie z fotobudki?

Aby wykonać zdjęcie za pomocą naszej fotobudki, wystarczy na ekranie monitora wcisnąć "START"i wybrać ramkę do zdjęć. Po kliknięciu funkcji na wyświetlaczu wybieramy akcesoria śmieszne do zdjęć mamy trzy ujęcia. Całość trwa około kilka minut, po wszystkim klikamy "DRUKUJ", a już w kika chwil możemy się cieszyć 2 kopiami zdjęć. Z pomocą zawsze służynasz asystent, który pomoże przy obsłudze fotobudki i czuwa nad wszystkim.

Czy jest oferowana usługa personalizacji?

Tak, oferujemy usługę personalizacji. Zamawiający wybiera tło na jakim będą wykonywane zdjęcia oraz ramki, które będą drukowane na zdjęciach. Dla bardziej wymagających Klientów istnieje możliwość brandingu fotobudki( oklejanie, animacja personalizowana i wiele innych opcji). 

Zdjęcie z fotobudkiZdjęcie z palmobudki


 

Cennik

Ceny zaczynają się już od 499 zł/ 1 godz. W cenę wliczony duży wybór zabawnych gadżetów( okulary, peruki, wąsy, czapki), księga gości gratis przy opcjach od 2 godz. , nielimitowany wydruk zdjęć, prywatna galeria zdjęć online. 

Więcej informacji na temat naszej fotobudki oraz cen można znaleźć na stronie: PALMOBUDKA - fotobudka Rzeszów Jarosław Przemyśl