Balony na hel | Palmonutka

Balony na hel

Napełnianie balonów helem

Balony z helem to nie tylko świetna atrakcja dla najmłodszych, ale również dla starszych miłośników niebanalnych imprez. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań oferujemy napełnianie balonów helem. Pompujemy balony już od 1 szt. W swojej ofercie posiadamy balony foliowe z różnymi postaciami z bajek  np. "Masza i Niedźwiedź", "Myszka Minnie", "Krainda Lodu", "Spiderman", "Hello Kitty" i wiele innych bajkowych balonów. Ponadto pompujemy również balony lateksowe napompowane helem. Balony lateksowe świetnie się prezentują np. przywiązane do prezentu lub torebki z prezentem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidalnie i przykładamy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni. Balony można odebrać gotowe od nas lub możemy również przywieźć we wskazane miejsce. 
atrakcje na ślub, balony z helem na wesele wypuszczane w powietrzeatrakcje na ślub, pudło z balonami na hel, wypuszczanie balonów z helem przed kościołem

CENNIK:

 • balon lateksowy 8"-12'- samo napełnienie: 5 zł/ 1szt, 5,50 zł/ szt ( balon + napełenienie helem), 6,50 zł ( balon z nadrukiem + napełenienie helem)
 • balon foliowy 18 "-  20 zł ( balon+ napełnienie helem), 15 zł ( napełnienie helem)
 • balon foliowy 24 "- 25 zł ( balon+ napełnienie helem), 20 zł ( napełnienie helem)
 • balon foliowy 32" - 30 zł ( balon cyfra + napełenienie helem)
 • balon foliowy 42 " - 40 zł ( balon cyfra + napełenienie helem)
 • balon lateksowy z konffeti do 12 cali - samo napełnienie 6,50 zł/  szt, 7,50zł ( balon + napełnienie helem)
 • balon LED z helem 12 calowy - 8 zł/ szt
 • Balon okrągły kula gigant  1m - 90 zł/ szt samo napełnienie, z balonem 100zł/ szt
   

balony z helem na urodziny, prezent balon pompowany helem, balony na helbalon dla dzieci napełniony helembalony z helem na urodziny, prezent balon pompowany helem, balony na hel

Balon cyfra foliowy

Oferujemy zakup samych balonów cyfra lub balon cyfra+ napełnienie go helem. W swojej ofercie posiadamy balony cyfry o rozmiarze ok. 70 cm   oraz balony 100 cm w kolorze srebrnym cyfry. Balony idealne nadają się na różnego rodzaju imprezy: osiemnaste urodziny, jubileusze, urodziny dziecka, czy rocznice. 

Balon foliowy cyfra Jarosław

Pudło z balonami napełnionymi helem na ślub i inne okazje

Posiadamy w swojej ofercie również pudło z balonami napełnionymi helem na różnego rodzaju okazje, m.in.: ślub, urodziny i wiele innych realizacji. W pudle mieści się około 100- 150 balonów. Pudło przystrojone jest w elegancki biały materiał, natomiast  kolor wstążki i kolor balonów wybierają Klienci. Pudło z balonami przywożone jest przez nas na miejsce wykonania usługi i po wypuszczeniu balonów przez Klientów pudło jest zabierane przez nas z powrotem. Pudło z balonami to świetna okazja do tego aby zaskoczyć kogoś komu chcemy sprawić świetną niespodziankę. Oczywiście możemy zapakować również balony do pudła przywiezionego przez Państwa do nas, np. mniejsze pudła np. na urodziny, w ktorych się mieści 3-6 balonów. Przywiezione przez Klienta pudło możemy również przystroić po ustaleniu wszelkich szczegółów. 

balony z helem na ślub, pudło balonowe na ślub, wypuszczanie balonów na ślubwypuszczanie balonów przed kościołem, pudło balonowe, balony na hel

​Balony foliowe pompowane zwykłym powietrzem

Świetnym pomysłem są również balony foliowe pompowane zwykłym powietrzem, które przedstawiają różne postaci z bajek. Balony mogą być przymocowane do patyczka lub w formie maczugi do trzymania w rączce. Idealnie nadają się na urodziny jako prezent dla solenizanta lub dla wszystkich gości, do przedszkola, szkoły. Zaletą tych balonów jest, że potrafią nawet do miesiąca trzymać powietrze, w zależności od zgrzania balonika i jego przechowywania. 

balony dla dzieci hello kitty ora elza jarosławBalon Myszka Mini dla dzieci jarosław

CENNIK:

 • Balony pompowane zwykłym powietrzem na patyczku lub maczugi- 6 zł/ 1 szt. (powyżej 2 szt. po 5 zł każdy)

Masz pytania? Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania: +48 535 056 895