Tatuaże brokatowe | Palmonutka

Tatuaże brokatowe

O tatuażach

Tatuaże brokatowe to nowość w naszej ofercie. Zyskują coraz to większą sławę, gdyż są bezpieczne dla dzieci- nie powodują uczulenia tak jak henna i utrzymują się długo około 1-2 tygodnia. Oczywiście istnieje możliwość zmycia tatuaży w każdym dowolnym momencie. W tym celu należy natłuścić skórę balsamem lub oliwką. 
Tatuaże są przepiękne- ślicznie się błyszczą i mogą być wielobarwne. Ze względu na swoją funkcjonalność tatuaże brokatowe nakładamy na ręce,nigdy na twarz. Aby wykonać profesjonalny tatuaż brokatowy należy odtłuścić skórę w miejscu w którym będzie wykonywany tatuaż, a następnie przykleić odpowiedni szablon i nałożyć klej bezpieczny dla skóry dziecka. Dopiero potem nakładany jest brokat. Nadmiar brokatu strzepujęmy pędzelkiem i uzyskujemy przepiękny efekt broaktowego tatuażu. Dlatego też tatuaż to nie tylko piękna ozdoba na skórze dziecka, ale świetna atrakcja na urodzinach dla dzieci, festynach, piknikach, imprezach firmowych. 

Tatuaż brokatowy na imprezęTatuaż brokatowy na każdą okazję

Trwałość tatuażu. Czas wykonania tatuażu.

Tatuaże brokatowe utrzymują się od 1-2 tygodni. Wykonanie tatuażu małego zajmuje do 3 minut. Posiadamy duży wybór wzorów od małych do dużych około 80 wzorów tatuaży. 

Tatuaż brokatowy dla dorosłych.

Tatuaże brokatowe przeznaczone są również dla dorosłych. Pięknie prezentują się na Balach Sylwestrowych, Karnawałowych, Andrzejkach i innych tego typu imprezach. Świetnie do podkreślenia letniego szaleństwa. Każdy tatuaż dobierany jest do klienta indywidualnie. Posiadamy duży wybór brokatów.