Animator dla dzieci na urodziny, wesele, ślub, komunię i inne okoliczności | Palmonutka

Animator dla dzieci na urodziny, wesele, ślub, komunię i inne okoliczności

Animator czasu wolnego - klaun dla dzieci

Oferujemy usługę animatora zabaw dla dzieci na terenie województwa podkarpackiego i nie tylko. Zasięg naszej działalności to całe województwo podkarpackie i okolice( Jarosław, Radymno, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Przemyśl, Kolbuszowa, Lubaczów, Zamość, Leżajsk i wiele innych miejsc). Zastanawiasz się czy przyjedziemy do Twojej miejscowości? Skontaktuj się z nami, a wyliczymy koszt imprezy wraz z dojazdem. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji czasu dla dzieci na urodzinach, weselu, ślubie, komunii, imprezach szkolnych, imprezach firmowych, imprezach plenerowych, festynach oraz innych. Gwarantujemy jakość usług na wysokim poziomie oraz indywidualne podejście do każdego klienta dzięki czemu żadna z prowadzonych przez nas imprez nie jest identyczna. Posiadamy dużą ofertę strojów m.in. strój klaun, biedronki, wiewiórki, królika, Świętego Mikołaja, pirata, motylka itd. Każdy scenariusz imprezy dostosowywany jest indywidualnie do wieku uczestników imprezy oraz ilości osób.
Między innymi w ofercie wybór scenariusza tematycznego:
  • sportowego 
  • bal księżniczek 
  • na pirackim statku
  • w indiańskiej wiosce
  • w dżungli
  • muzycznego (z wykorzystaniem instrumentów)
animator klaun na balu karnawałowym dla dzieci przeworskklaun animator malowanie twarzy dzieciom na festynieanimator klaun dla dzieci na festyn urodziny weselemalowanie twarzy dzieciom
klaun na urodzinyanimatorzy zabaw dla dziecimodelowanie balonówzabawa z animatorem czasu wolnego

Co robi animator dla dzieci?

W cenę usługi animatora czasu wolnego wliczone jest malowanie twarzy, zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, modelowanie baloników, zabawy muzyczne i integracyjne. Ceny ustalane są indywidualne w zależności od ilości dzieci, pakietu usługi oraz ilości godzin.
Czym dysponuje nasz animator czasu wolnego?
Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz wszelkie materiały potrzebne do prowadzenia zabawy z dziećmi.
Podczas malowania twarzy dzieci wykorzystujemy farby marki Snazaroo, która jest światowym liderem w produkcji farb do twarzy. Ich produkty wytwarzane są na bazie wody. Dzięki temu są bardzo łatwe do zmywania i bezpieczne. Mogą być stosowane nawet u małych dzieci. Produkowane są wyłącznie w Anglii i spełniają rygorystyczne przepisy antyalergiczne Unii Europejskiej i USA (posiadają certyfikat FDA).
Sprzęt animacyjny, którym dysponujemy jest wysokiej jakości i posiada odpowiednie atesty. Posiadamy m.in. chustę Klanzy 4m, chustę animacyjną AKSON 7 m, liny animacyjne, worki do skakania, komplet przyrządów do aktywności sportowej, pakiet animacyjny do chusty, wytwornicę do baniek mydlanych, przyrządy do robienia dużych baniek mydlanych,  zamykanie w bańce mydlanejtunel animacyjny, planszę do rzutów, zestaw gier ruchowych i wiele innych.
 
Zobacz filmik z kilometrów dobra:

Wielkie bańki mydlane, bańki mydlane z wytwornicy oraz dmuchaniec do wynajęcia

Oferujemy dodatkowo płatnie:

Odwiedź naszego bloga i sprawdź jak prowadziliśmy inne imprezy.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 535 056 895

pokaz dużych baniek mydlanychWynajem dmuchańcabańki mydlane z wytwornicychusta animacyjnazabawa z chustą animacyjnąanimator dla dzieci