Zamykanie w bańce mydlanej | Palmonutka

Zamykanie w bańce mydlanej

31 stycznia 2016 podczas imprezy urodzinowej zamykaliśmy dzieci w bańce mydlanej. Dzieci były zachwycone zabawom, gdyż nigdy do tej pory nie były zamknięte w bańce. Dzięki konstrukcji jaką dysponujemy istnieje możliwość zamknięcia również osoby dorosłej. Dlatego też dorośli, którzy chcieli się przekonać jak wygląda świat oglądany przez kolorową bańkę mogli skorzystać z naszego sprzętu. 

zamykanie w bańce mydlanej

Dzieciom tak bardzo spodobało się zamyanie w bańce, że sami zamykali kolegów, koleżanki w bańce. Cieszymy się, że udało nam się sprawić tyle radości dzieciom. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy ogromną niespodziankę dzieciom. Solenizantka Karolina stwierdziła, że były to najlepsze urodziny w jej życiu. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy sprawić aby ten dzień był wyjątkowy. Zapraszamy do skorzystania z oferty zamykania w bańce mydlanej. 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Zabawa z dmuchańcem w przedszkolu

13.02.2015 w Niepublicznym przedszkolu "Smyk" w Jarosławiu dwóch animatorów czuwało nad godzinną zabawą z dmuchańcem. Nasz dmuchaniec z powodu swoich mniejszych rozmiarów idealnie nadaje się do rozłożenia w środku niektórych budynków. 

Składa się on z kilku różnych atrakcji m.in....

czytaj dalej.

Spotkanie z Króliczkiem Wielkanocnym

28.03.2015 zorganizowaliśmy w Sali zabaw "SMYK" w Jarosławiu spotkanie z Króliczkiem Wielkanocnym. Dzieci, przez dwie godziny świetnie się bawiły z animatorami czasu wolnego, którzy byli przebrani w strój króliczka oraz klauna. Zabawy były prowadzone w oparciu o scenariusz tematyczny związany z... czytaj dalej.