Zabawa z Króliczkiem Wielkanocnym w Jarosławiu. | Palmonutka

Zabawa z Króliczkiem Wielkanocnym w Jarosławiu.

19 marca odbyła się zabawa z Króliczkiem Wielkanocnym. Szczególnie w tym dniu przygotowaliśmy zabawy związane z tematyką Wielkanocną. Animatorka ubrana była za Króliczka, zaś wszystkie dzieci, które zapisały się na zabawę miały wymalowane buzie. Po wymalowaniu twarzy prowadziliśmy zabawy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. szukanie ukrytych jajek, quiz wielkanocny, itp. Ponadto dzieci zjadły słodką watę cukrową oraz otrzymały baloniki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się zamykanie dzieci w bańce mydlanej. Dzieciom bardzo spodobało się zamykanie, że chciały pozostać jak najdłużej zamknięte w bańce. 

Cieszymy się, że udało nam się w tym roku zorganizować zabawę. Być może za rok również spotkamy się z naszym Króliczkiem. 

 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Zabawa z animatorem Chotyniec

4 lutego 2017 r. mieliśmy przyjemność prowadzić Bal Karnawałowy dla dzieci z klas 0-3 Szkoły Podstawowej w Chotyńcu. Na dzieci czekało mnóstwo muzyki: integracyjnej, animacyjnej, rozrywkowej prowadzonej przez animatorów klaunów. Profesjonalni wodzireje ...

czytaj dalej.
wynajem wytwornicy do baniek

Bańki mydlane z wytwornicy. Wynajem wytwornicy do baniek.

Dzieci uwielbiają bańki mydlane. Jednak na dużych imprezach niewygodnie jest ręcznie dmuchać pojedyncze bańki. Dlatego też oferujemy wynajem wytwornicy do robienia baniek mydlanych. Po wlaniu odpowiedniego płynu w ciągu kilku sekund uzyskujemy kilkaset kolorowych baniek mydlanych. 

     ...

czytaj dalej.