Zabawa z Króliczkiem Wielkanocnym w Jarosławiu.
19 marca odbyła się zabawa z Króliczkiem Wielkanocnym. Szczególnie w tym dniu przygotowaliśmy zabawy związane z tematyką Wielkanocną. Animatorka ubrana była za Króliczka, zaś wszystkie dzieci, które zapisały się na zabawę miały wymalowane buzie. Po wymalowaniu twarzy prowadziliśmy zabawy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. szukanie ukrytych jajek, quiz wielkanocny, itp. Ponadto dzieci zjadły słodką watę cukrową oraz otrzymały baloniki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się zamykanie dzieci w bańce mydlanej. Dzieciom bardzo spodobało się zamykanie, że chciały pozostać jak najdłużej zamknięte w bańce.
Cieszymy się, że udało nam się w tym roku zorganizować zabawę. Być może za rok również spotkamy się z naszym Króliczkiem.
Zobacz również

Film- Zdjęcia z wizyty Św Mikołaja w przedszkolu, firmie, szkole
Poniżej, prezentujemy Państwu foto reportaż z wizyt Św. Mikołaja, które zostały przeprowadzone w szkole, przedszkolu, firmie, hotelu itp.
Zapraszamy do obejrzenia.

Święto Paniagi z Palmonutką- Rzeszów
03.05.2015 odbyło się Święto Paniagi w Rzeszowie. Firma PALMONUTKA od godziny 12.30 przy Fontannie Multimedialnej malowała twarze do godziny 17.30. Na początku kolejka była mała, natomiast później nie było widać końca kolejki. Animatorka czasu wolnego w Rzeszowie starannie...
czytaj dalej.
Wizyta Mikołaja w przedszkolu
5 grudnia 2014 roku, Święty Mikołaj wraz ze swoją Śnieżynką odwiedził grzeczne dzieci z Przedszkola "Smyk" w Jarosławiu. Zanim Mikołaj rozdał prezenty dzieciom opowiedział o tym skąd przybył, jak mieszka i skąd wie czy dzieci są grzeczne. Dzieci również przygotowały...
czytaj dalej.

