Wynajem dmuchańca w Jarosławiu. Dzień Dziecka w Niepublicznym Przedszkolu "SMYK" w Jarosławiu. | Palmonutka

Wynajem dmuchańca w Jarosławiu. Dzień Dziecka w Niepublicznym Przedszkolu "SMYK" w Jarosławiu.

01.06.2015 w Niepublicznym Przedszkolu "SMYK" w Jarosławiu wynajmowaliśmy dmuchańca z okazji Dnia Dziecka. Z powodu swoich rozmiarów, nasz dmuchaniec idealnie nadaje się na sale zabaw, placówki przedszkolne, wesela, komunie, urodziny. Przedszkolaki przez 1,5 godziny świetnie się bawiły skacząc na dmuchanej trampolinie, wspinając się po ściance wspinaczkowej, wchodząc do kolorowego tunelu, czy zjeżdżając ze zjeżdżalni. 
               

Po 1,5 godziny zabawy na dmuchanym multi-zamku przyszedł czas na wspólne zdjęcie. Wszystkie dzieci stanęły wspólnie do zdjęcia. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Dlatego też postanowiliśmy dać dzieciom od firmy balonowe cuda, czyli pieski, kotki, szable, miecze, serduszka. 

                

Po udanej zabawie, rozdaniu baloników nadszedł czas na zdjęcie, w którym wszyscy trzymają w ręce balonowe "cudeńka".

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Dzień Dziecka z Palmonutką- Centrum Handlu Korczowa Dolina

30.05.2015 prowadziliśmy zabawę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka w CH Korczowa Dolina. O godzinie 12.00 dyrektor CH Korczowa Dolina powitał wszystkich zebranych gości oraz wygłosił przemówienie. Po uroczystum przemówieniu, Vice Mera Novojaworowska życzyła wszystkim dzieciom wszystkiego co...

czytaj dalej.
Animator zabaw dla dzieci na urodziny

Zabawa urodzinowa w Black Caffe w Jarosławiu

23.01.2015 r. zostaliśmy zaproszeni na urodziny solenizantki Ady do lokalu Black Coffee w Jarosławiu. Przygotowaliśmy jako prezent dla Ady duży balonowy bukiet kwiatów.

Z powodu małej wielkości sali mieliśmy przygotowany scenariusz dostosowany do warunków pomieszczenia....

czytaj dalej.
edukacja muzyczna dla dzieci

Dlaczego edukacja muzyczna jest ważna?

    Aby mówić o edukacji artystycznej należy wyjść od pojęcia co to jest muzyka. Ciężko jednoznacznie zdefiniować czym jest muzyka. Jednak jak wiemy muzyka towarzyszy człowiekowi przez całe życie. Muzyka obecna jest już w okresie prenatalnym, gdyż pozytywne emocje przy słuchaniu muzyki przez matkę... czytaj dalej.