Walentynkowe bezpłatne zajęcia pokazowe gordonowskie dla dzieci | Palmonutka

Walentynkowe bezpłatne zajęcia pokazowe gordonowskie dla dzieci

W dniach 14- 15.02.2015 zorganizowaliśmy kolejną edycję bezpłatnych pokazowych zajęć gordonowskich. Z powodu na duże zainteresowanie ostatnimi zajęciami tym razem zorganizowaliśmy dwie grupy:

1 grupa 14.02.2015,

2 grupa 15.02.2015.

Aby ułatwić sobie zadanie wszelkie " rozpraszacze" dla dzieci przysłoniliśmy rollupami.

Walentynkowy weekend minął nam bardzo muzycznie. Podczas zajęć dzieci swobodnie się wypowiadały. Atmosfera jaka panowała na zajęciach sprzyjała prowadzeniu zajęć. Zaangażowanie rodziców w duży sposób odebrało znaczenie. Bowiem ważne jest aby rodzic też aktywnie brał udział w zajęciach to sprawia, że mniejsze dziecko odczuwa poczucie bezpieczeństwa oraz prawidłowość, że to co robi jest dobrze. Dlatego, też chętniej wtedy dzieci włączają się w zajęcia. 

Po skończeniu zajęć każde dziecko dostało balonika: pieska, kotka, szablę, miecz. Natomiast dla rodziców korzystając z okazji, że są Walentynki przygotowaliśmy Walentynkowe ręcznie robione serduszka. 

Po zajęciach można było się zapoznać z ofertą firm m.in. Sala zabaw i przedszkole "SMYK" w Jarosławiu, Galeria smaku, Klub fitness " Active Style" oraz naszej firmy.

Dla rodziców którzy mieli jakiekolwiek pytania odnośnie zajęć lub jak pracować z dzieckiem byliśmy dostępni po zajęciach.

Dziękujemy Pani Józefie za ręcznie przygotowane serduszka, rodzicom i dzieciom za przybycie na zajęcia i zaangażowanie. 

 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Dzień Dziecka z Palmonutką- Centrum Handlu Korczowa Dolina

30.05.2015 prowadziliśmy zabawę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka w CH Korczowa Dolina. O godzinie 12.00 dyrektor CH Korczowa Dolina powitał wszystkich zebranych gości oraz wygłosił przemówienie. Po uroczystum przemówieniu, Vice Mera Novojaworowska życzyła wszystkim dzieciom wszystkiego co...

czytaj dalej.

Dni Jarosławia w akcencie pirackim.

W dniach 2-3 lipca 2016 r. prowadziliśmy zabawę animacyjną podczas Dni Jarosławia. W dniu 2 lipca zorganizowaliśmy dla dzieci animację w stylu pirackim.

Kapitan Jack i piratka Palmonutka zaprosili dzieci do zabawy przy szantach, pirackiej muzyce. Na...

czytaj dalej.
klaun animator na urodzinach w sieniawie

Urodziny z animatorem Studzian

18.04.2015 prowadziliśmy w Studzianie koło Przeworska urodziny solenizanta. Dla dzieci animatorzy zabaw przygotowali dużo atrakcji. Zaczęliśmy od malowania z szablonów twarzy, następnie poprowadziliśmy taneczną rozgrzewkę przed dalszą zabawą. Później przyszedł czas na tort. Po...

czytaj dalej.