|

Walentynkowe bezpłatne zajęcia pokazowe gordonowskie dla dzieci

W dniach 14- 15.02.2015 zorganizowaliśmy kolejną edycję bezpłatnych pokazowych zajęć gordonowskich. Z powodu na duże zainteresowanie ostatnimi zajęciami tym razem zorganizowaliśmy dwie grupy:

1 grupa 14.02.2015,

2 grupa 15.02.2015.

Aby ułatwić sobie zadanie wszelkie " rozpraszacze" dla dzieci przysłoniliśmy rollupami.

Walentynkowy weekend minął nam bardzo muzycznie. Podczas zajęć dzieci swobodnie się wypowiadały. Atmosfera jaka panowała na zajęciach sprzyjała prowadzeniu zajęć. Zaangażowanie rodziców w duży sposób odebrało znaczenie. Bowiem ważne jest aby rodzic też aktywnie brał udział w zajęciach to sprawia, że mniejsze dziecko odczuwa poczucie bezpieczeństwa oraz prawidłowość, że to co robi jest dobrze. Dlatego, też chętniej wtedy dzieci włączają się w zajęcia. 

Po skończeniu zajęć każde dziecko dostało balonika: pieska, kotka, szablę, miecz. Natomiast dla rodziców korzystając z okazji, że są Walentynki przygotowaliśmy Walentynkowe ręcznie robione serduszka. 

Po zajęciach można było się zapoznać z ofertą firm m.in. Sala zabaw i przedszkole "SMYK" w Jarosławiu, Galeria smaku, Klub fitness " Active Style" oraz naszej firmy.

Dla rodziców którzy mieli jakiekolwiek pytania odnośnie zajęć lub jak pracować z dzieckiem byliśmy dostępni po zajęciach.

Dziękujemy Pani Józefie za ręcznie przygotowane serduszka, rodzicom i dzieciom za przybycie na zajęcia i zaangażowanie. 

 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Animacja z okazji Dnia Dziecka w Przemyślu- Żłobek Ram Tam Tam

31 maja 2016 w Żłobku Ram Tam Tam w Przemyślu animatorzy czasu wolnego poprowadzili zabawę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci czekało wiele atrakcji oczywiście dostosowane do wieku najmłodszych pociech: tańczyliśmy tańce mini disco, kręciliśmy talerzami, łapaliśmy...

czytaj dalej.
animator zabaw dla dzieci Łańcut

Urodziny z animatorem w Łańcucie

14.02.2015 r. animator zabaw przebrany za klauna prowadził zabawę urodzinową w Sali zabaw " Łobuz" w Łańcucie. Po złożeniu życzeń solenizantce Emilce i wręczeniu balonowego prezentu, animator zabaw dla dzieci przeszedł do malowania twarzy dzieci. Dzieci z pośród ponad 50 wzorów wybierały te,...

czytaj dalej.
Animator zabaw dla dzieci na urodziny

Zabawa urodzinowa w Black Caffe w Jarosławiu

23.01.2015 r. zostaliśmy zaproszeni na urodziny solenizantki Ady do lokalu Black Coffee w Jarosławiu. Przygotowaliśmy jako prezent dla Ady duży balonowy bukiet kwiatów.

Z powodu małej wielkości sali mieliśmy przygotowany scenariusz dostosowany do warunków pomieszczenia....

czytaj dalej.