Urodziny z animatorem Studzian | Palmonutka

Urodziny z animatorem Studzian

18.04.2015 prowadziliśmy w Studzianie koło Przeworska urodziny solenizanta. Dla dzieci animatorzy zabaw przygotowali dużo atrakcji. Zaczęliśmy od malowania z szablonów twarzy, następnie poprowadziliśmy taneczną rozgrzewkę przed dalszą zabawą. Później przyszedł czas na tort. Po odśpiewaniu "Sto lat" i złożeniu życzeń solenizantowi, gdy tylko wszyscy zjedli torta zaczęliśmy dalszy ciąg zabawy. Animatorzy zabaw dla dzieci przygotowali planszę do rzutów, zabawę muzyczną "Taniec zastyganiec ". Po uśmiechach na twarzach dzieci przyszedł czas na przygodę w tunelu. 

Nasz 6 metrowy tunel cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Nie tylko ze względu, że jest kolorowy, ale wędrówka przez niego jest nie lada wyzwaniem. Dzieci ustawiały się w kolejce za solenizantem i pojedynczo przechodziły przez tunel animacyjny.

Widząc lekkie zmęczenie na twarzach dzieci przyszedł czas na odpoczynek. Dzieci zjadły lody, a animatorzy w tym czasie wyszli za zewnątrz przygotować pokaz dużych baniek mydlanych. Niestety z powodu złych warunków pogodowych i silego wiatru nie udało się zrobić zbyt długich baniek, ale i te, które wychodziły sprawiały dzieciom dużą frajdę. 

Po zrobieniu dużych baniek mydlanych przeszliśmy do zabawy z liną. Dzieci przechodziły pod liną animacyjną. Później zaprosiliśmy dzieci do wzięcia udziału w sprawdzianie wytrzymałości. Po 2 godzinach zabawy dzieci zjadły pizzę i dalej kontynuowaliśmy zabawę. Animator modelował baloniki dla wszystkich dzieci. 

Modelowanie baloników jest w przypadku starszych dzieci organizowane troszkę w formie warsztatów. Dzieci próbowały same pompować baloniki, ale jak się okazało nie jet tak wcale łatwo.  Po balonikach przyszedł czas na zabawę z wykorzystaniem chusty Klanzy. W między czasie jeden z animatorów na życzenie solenizanta grał z nim w szachy. 

Po 4 godzinnej pracy wróciliśmy do domu zmęczeni, ale i zadowoleni, że mogliśmy dzieciom zorganizować czas. 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Prowadzenie zabawy karnawałowej

Na przełomie stycznia i lutego prowadziliśmy kilka balów karnawałowych m.in. w Przedszkolu nr 14 w Przemyślu, w Szkole Podstawowej w Domatkowie, Szkole Podstawowej nr 10 w Jarosławiu oraz w Niepublicznym Przedszkolu "SMYK" w Jarosławiu. 

W dn. 03.02.2016. poprowadziliśmy zabawę w...

czytaj dalej.
klaun na wesele rzeszów kolbuszowa dębica krosno łańcut przworsk przemyśl sieniawa leżajsk

Klaun na wesele

3.10.2015 r. prowadziliśmy zabawę dla dzieci podczas wesela w Kolbuszowej. Przez 3 godziny organizowaliśmy dzieciom czas: malowaliśmy twarze, tatuaże, puszczaliśmy wielkie bańki, przeprowadziliśmy zabawy zręcznościowe i mnóstwo konkursów. Kiedy zrobił się zmierzch nasza zabawa przeniosła się do...

czytaj dalej.

Wesele z animatorem, klaunem. Jeżowe

W dniu 18.07.2015 r. Palmonutek prowadził zabawę dla dzieci podczas wesela w Jeżowem niedaleko Sokołowa Małopolskiego. Przez 3 godziny dzieci miały świetną zabawę z klaunem, który nie tylko wymalował wszystkim dzieciom buzie, ale wykonał pokaz kręcenia talerzami. Jak widać dzieciom bardzo się to...

czytaj dalej.