Urodziny z animatorem Studzian | Palmonutka

Urodziny z animatorem Studzian

18.04.2015 prowadziliśmy w Studzianie koło Przeworska urodziny solenizanta. Dla dzieci animatorzy zabaw przygotowali dużo atrakcji. Zaczęliśmy od malowania z szablonów twarzy, następnie poprowadziliśmy taneczną rozgrzewkę przed dalszą zabawą. Później przyszedł czas na tort. Po odśpiewaniu "Sto lat" i złożeniu życzeń solenizantowi, gdy tylko wszyscy zjedli torta zaczęliśmy dalszy ciąg zabawy. Animatorzy zabaw dla dzieci przygotowali planszę do rzutów, zabawę muzyczną "Taniec zastyganiec ". Po uśmiechach na twarzach dzieci przyszedł czas na przygodę w tunelu. 

Nasz 6 metrowy tunel cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Nie tylko ze względu, że jest kolorowy, ale wędrówka przez niego jest nie lada wyzwaniem. Dzieci ustawiały się w kolejce za solenizantem i pojedynczo przechodziły przez tunel animacyjny.

Widząc lekkie zmęczenie na twarzach dzieci przyszedł czas na odpoczynek. Dzieci zjadły lody, a animatorzy w tym czasie wyszli za zewnątrz przygotować pokaz dużych baniek mydlanych. Niestety z powodu złych warunków pogodowych i silego wiatru nie udało się zrobić zbyt długich baniek, ale i te, które wychodziły sprawiały dzieciom dużą frajdę. 

Po zrobieniu dużych baniek mydlanych przeszliśmy do zabawy z liną. Dzieci przechodziły pod liną animacyjną. Później zaprosiliśmy dzieci do wzięcia udziału w sprawdzianie wytrzymałości. Po 2 godzinach zabawy dzieci zjadły pizzę i dalej kontynuowaliśmy zabawę. Animator modelował baloniki dla wszystkich dzieci. 

Modelowanie baloników jest w przypadku starszych dzieci organizowane troszkę w formie warsztatów. Dzieci próbowały same pompować baloniki, ale jak się okazało nie jet tak wcale łatwo.  Po balonikach przyszedł czas na zabawę z wykorzystaniem chusty Klanzy. W między czasie jeden z animatorów na życzenie solenizanta grał z nim w szachy. 

Po 4 godzinnej pracy wróciliśmy do domu zmęczeni, ale i zadowoleni, że mogliśmy dzieciom zorganizować czas. 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Klaun animator na urodziny- Święte k/Radymna

06.06.2015 od godziny 16.00-19.00 klaunowie animatorzy zabaw dla dzieci prowadzili zabawę urodzinową dwójki rodzeństwa. Po uroczystym powitaniu wszystkich gości malowaliśmy twarze. Dzieci wybierały różne wzory. Po wymalowaniu buziek nadszedł czas na tort. Klaun...

czytaj dalej.

Klaun na urodziny Rzeszów

Klaun Rzeszów


Klaun dla dzieci Palmonutka zajmuje się organizowaniem animacji zabaw dla dzieci na terenie całego Podkarpacia, szczególnie na terenie Rzeszowa i okolic.

...

czytaj dalej.
animator na imprezę firmową

Otwarcie klubu fitness Active Style w Jarosławiu

11 października  2014 roku uczestniczyliśmy w otwarciu klubu fitness Active Style w Jarosławiu. Od godziny 14.00- 17.00 Palmonutkowa biedronka malowała dzieciom buźki w różne wzory. Na parkingu mieliśmy ustawione stanowisko pracy, a na stoliku: pędzle różnej grubości, duży wybór farb marki...

czytaj dalej.