Urodziny w Łobuziaku - Łańcut | Palmonutka

Urodziny w Łobuziaku - Łańcut

22.03.2015 prowadziliśmy w Sali zabaw "Łobuziak" w Łańcucie urodziny solenizanta Kubusia. Urodziny prowadzone były w opraciu o scenariusz tematyczny, którego motywem przewodnim był Strażak Sam. Dlatego, też prezentem, który przygotowaliśmy dla solenizanta z balonów była postać Strażaka Sama. Dzieci malowały buzie w różne wzory: "Spiderman", "Kościotrup", "Wampir", natomiast niktóre dzieci, które nie lubią zbyt dużo się malować chętnie wybierały wzory z szablonów m.in. odznaczenia, kotka, pieska itp.
Po wymalowaniu wszystkich uczestników zabawy, animator czasu wolnego dla dzieci ubrany na kolorowo poprowadził 2 część zabawy. Przeprowadziliśmy zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego m.in. chusty animacyjnej, tunelu animacyjnego.
Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały od nas balonowe figurki: miecze, szable, karabiny, dinozaury, pieski oraz dyplomy wspólnej zabawy z PALMONUTKĄ. Dziękujemy za możliwość poprowadzenia zabawy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzymy solenizantowi.

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Animator zabaw dla dzieci w sali zabaw

Zabawa urodzinowa z animatorem na Sali zabaw

29.01.2015 animator zabaw dla dzieci prowadził zabawę urodzinową w Sali zabaw "Smyk" w Jarosławiu. Dla solenizantki Gabrysi przygotowaliśmy prezent; Balonowego Pingwinka.

Po wręczeniu prezentu i złożeniu życzeń solenizantce przez animatora, przystąpiliśmy do malowania twarzy....

czytaj dalej.
klaun animator dla dzieci na festyn wesele urodziny

Piknik Rodzinny w Sokołowie Małopolskim z animatorami

W dn. 19.07.2015 r. prowadziliśmy w godzinach od 16.00- 18.30 zabawę dla dzieci podczas Pikniku Rodzinnego w Sokołowie Małopolskim. Na dzieci czekało dużo atrakcji m.in. malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych, pokaz krecenia talerzami cyrkowymi oraz zabawy prowadzone przez klaunów:...

czytaj dalej.
wynajem wytwornicy do baniek

Bańki mydlane z wytwornicy. Wynajem wytwornicy do baniek.

Dzieci uwielbiają bańki mydlane. Jednak na dużych imprezach niewygodnie jest ręcznie dmuchać pojedyncze bańki. Dlatego też oferujemy wynajem wytwornicy do robienia baniek mydlanych. Po wlaniu odpowiedniego płynu w ciągu kilku sekund uzyskujemy kilkaset kolorowych baniek mydlanych. 

     ...

czytaj dalej.