|

Św. Mikołaj jaki powinien być?

Obecnie mamy duży wybór zamówienia wizyty Św. Mikołaja. Dlatego też  często mnie zastanawia jak powinien wyglądać "prawdziwy" Mikołaj. Wybierając usugę Św. Mikołaja w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na:

1. Strój. Często w dniu wizyty okazuje się, że zamówiliśmy tańszego Mikołaja, który przyszedł w nie takim stroju jak się spodziewaliśmy. Najczęściej cienki strój wykonany z eko- materiału do tego watowana broda. Na pierwszy rzut oka od razu widać, że Św. Mikołaj jest przebrany. Warto wiedzieć, że dobry strój Św. Mikołaja kosztuje od 300 zł + do tego dodatki ok 150 zł.

2. Doświadczenie w pracy z dziećmi. Zdarza się, że niektóre osoby oferują wizytę Św. Mikołaja nie mając żadnego doświadczenia w pracy z dziećmi. Fajnie jest kiedy Św. Mikołaj potrafi nie tylko wręczyć prezent, ale i porozmawiać z dzieckiem, poopowiadać mu skąd przybył itp. 

                                                                                                        

3. Firma czy osoba prywatnaPamiętajmy, że wpuszczając do swojego domu osobę, która jest "anonimowa" tak naprawdę nie wiemy z kim mamy do czynienia. Jeśli usługę wykonuje firma to nie tylko wiemy z kim nawiązujemy współpracę, ale także możemy poczytać o referencjach jakie posiada firma, obejrzeć zdjęcia z poprzednich realizacji, przeczytać opinie oraz za wykonanie usługi otrzymamy rachunek. Firma nie pozwoli sobie na źle wykonaną usługę, gdyż ważne są opinie klientów, które nie tylko wpływają na jakość świadczonych usług, ale także zachęcają innych do skorzystania z oferty. 

4. Przebieg wizyty. Warto również zapytać jak będzie wyglądać wizyta, czy będzie to tylko wręczenie prezentów i tyle, czy będzie to wizyta bardziej personalizowana. Ile czasu będzie trwać wizyta itp. 

                                                                                                          

5. Jakość.  Należy wziąć pod uwagę jakość świadczonych usług oraz to czego oczekujemy. Często niska cena usługi oznacza niską jakość. Czasem warto dołożyc te kilka zł. i zamówić lepszą jakościowo usługę . 

 

Jako animatorzy czasu wolnego dla dzieci oraz osoby, które mają doświadczenie w pracy z dziećmi zauważamy, że usługa personalizowana, w której Św. Mikołaj przychodzi do dzieci i od razu zwraca się do nich po imieniu, zna ich zainteresowania, ma ich listy, które do niego napisały oraz ma lepszy jakościowo strój sprawiają, że dzieci są zachwycone i na długo pamiętają wizytę. 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

wizyta świętego mikołaja jarosław przeworsk radymno sieniawa szówsko przemyśl rzeszów

Film- Zdjęcia z wizyty Św Mikołaja w przedszkolu, firmie, szkole

Poniżej, prezentujemy Państwu foto reportaż z wizyt Św. Mikołaja, które zostały przeprowadzone w szkole, przedszkolu, firmie, hotelu itp.

Zapraszamy do obejrzenia.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu, w firmie

Poniżej umieszczamy film, przedstawiający różne zdjęcia z wizyty naszego Mikołaja. W dn. 04.12.2015 prowadziliśmy zabawę animacyjną dla dzieci w Wapowcach, zaś 05.12.2015 Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką zanim rozdali wszystkim dzieciom prezenty, sprawdzili znajomość wiedzy na temat Świąt. Ponadto...

czytaj dalej.
zajęcia muzyczne dla małych dzieci metodą gordonowską

Koncert gordonowski

12.12.2015 w Sali zabaw "SMYK" zorganizowaliśmy bezpłatny otwarty koncert gordonowski "Smykowy koncert Bożonarodzeniowy" dla dzieci w wieku 0- 5 lat. Koncert poświęcony był Ś.p. Edwinowi Eliasowi Gordonowi. Podczas koncertu prezentowaliśmy dzieciom różne instrumenty...

czytaj dalej.