Relacja z urodzin księżniczki Marysi | Palmonutka

Relacja z urodzin księżniczki Marysi

Firma Palmonutka została zaproszona na urodziny księżniczki Marysi w okolicach Rzeszowa. Scenariusz urodzin osadzony był w tematyce balu na zamku. Było kilu rycerzy i księżniczek. Nie zabrakło oczywiście innych atrakcji. Po zaśpiewaniu "Sto lat", zdmuchnięciu świeczek przez solenizantkę i zjedzeniu tortu przez dzieci, przystąpiliśmy do malowania twarzy. Dzieci wybierały sobie wzór, który najbardziej im się podobał z ponad 50 różnych wzorów.
 
Po wybraniu wzoru animator zabaw dla dzieci wkraczał do akcji. Mieliśmy przygotowane stanowisko do pracy: pędzle różnej grubości, gąbki do pokrywania farbą dużej powierzchni twarzy, farby renomowanej firmy Snazaroo oraz kubeczki i miski z wodą.  Po czym przystąpiliśmy do malowania różnych wzorów.
Wśród dziewczynek wzór "Monster High" był najchętniej wybierany. Jednak pomimo wyboru tego wzoru każda dziewczynka była inaczej wymalowana. Poniżej prezentujemy wydanie "Monster High" w potrójnej mocy. 
Chłopcy wybierali różne wzory, niektóre były realizowane na indywidualne zamówienie z omówieniem najdrobniejszych szczegółów. Jednym z wzorów wykonanych przez nas był kościotrup.

Po pierwszej części związanej z malowaniem twarzy animator z dziećmi przeniósł się na zewnątrz. Tam dzieci miały przygotowany specjalny stolik zabaw oraz miejsce do zabawy. Scenariusz zabawy urodzinowej o tematyce rycerzy i księżniczek dostosowany był do wieku dzieci oraz ich ilości. Pierwszą konkurencją był quiz na temat różnych bajek. Dzieci bardzo aktywnie zgłaszały się aby udzielić odpowiedź na każde pytanie.

Dla rycerzy przygotowaliśmy specjalny sprawdzian zręcznościowy, które polegał na rzucaniu do celu, zaś dla księżniczek przygotowaliśmy specjalny test na prawdziwą księżniczkę. Każda dziewczynka sprawdzała pod, którą poduszką ukryło się "ziarnko grochu".
Oprócz zabaw sprawnościowych przygotowaliśmy zabawy muzyczne i taneczne dla dzieci. Dzieci aktywnie brały udział w zabawach. Jak widać na zdjęciu zabawa bardzo im się podobała.
Po zabawie ruchowej dzieci były zmęczone, więc aby dać im odpocząć przygotowaliśmy dla nich niezwykłą gratkę: zbudowanie największej budowli ze słomek. Dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.
Po krótkim odpoczynku nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną. Było kolorowo, dzieci powiewały chustą, przebiegały pod nią, bawiły się w Kotka i Myszkę itp.
Na sam koniec przygotowaliśmy dla dzieci balonowe zwierzaczki: kotki, pieski, króliki, zyrafy. Oprócz zwierzątek były też serduszka, szable, miecze i inne balonowe cuda. Po skończonej wspólnej zabawie dzieci otrzymały dyplomy uznania.
 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Mini Maraton Benedyktyński z PALMONUTKĄ

23.05.2015 odbył się II Mini Maraton Benedyktyński w Jarosławiu. Firma PALMONUTKA była jednym ze sponsorów maratonu. o godzinie 10.30 na Rynku w Jarosławiu odbyła się rozgrzewka uczestników Biegów Benedyktyńskich. Podczas rozgrzewki puszczaliśmy kolorowe bańkimydlane ze sceny. Na mecie witały...

czytaj dalej.

PALMONUTKA podczas Koncertu Charytatywnego w Villa Bolestraszyce.

12.07.2015 w Villa Bolestraszyce podczas Koncertu Charytatywnego "Wznieś serce ponad zło" Palmonutka z Palmonutkiem malowali dzieciom buzie. Ponadto wykonaliśmy pokaz dużych baniek mydlanych. Rozdawaliśmy również dzieciom kolorowe baloniki z naszym logo. Zainteresowanie...

czytaj dalej.