Relacja z urodzin księżniczki Marysi | Palmonutka

Relacja z urodzin księżniczki Marysi

Firma Palmonutka została zaproszona na urodziny księżniczki Marysi w okolicach Rzeszowa. Scenariusz urodzin osadzony był w tematyce balu na zamku. Było kilu rycerzy i księżniczek. Nie zabrakło oczywiście innych atrakcji. Po zaśpiewaniu "Sto lat", zdmuchnięciu świeczek przez solenizantkę i zjedzeniu tortu przez dzieci, przystąpiliśmy do malowania twarzy. Dzieci wybierały sobie wzór, który najbardziej im się podobał z ponad 50 różnych wzorów.
 
Po wybraniu wzoru animator zabaw dla dzieci wkraczał do akcji. Mieliśmy przygotowane stanowisko do pracy: pędzle różnej grubości, gąbki do pokrywania farbą dużej powierzchni twarzy, farby renomowanej firmy Snazaroo oraz kubeczki i miski z wodą.  Po czym przystąpiliśmy do malowania różnych wzorów.
Wśród dziewczynek wzór "Monster High" był najchętniej wybierany. Jednak pomimo wyboru tego wzoru każda dziewczynka była inaczej wymalowana. Poniżej prezentujemy wydanie "Monster High" w potrójnej mocy. 
Chłopcy wybierali różne wzory, niektóre były realizowane na indywidualne zamówienie z omówieniem najdrobniejszych szczegółów. Jednym z wzorów wykonanych przez nas był kościotrup.

Po pierwszej części związanej z malowaniem twarzy animator z dziećmi przeniósł się na zewnątrz. Tam dzieci miały przygotowany specjalny stolik zabaw oraz miejsce do zabawy. Scenariusz zabawy urodzinowej o tematyce rycerzy i księżniczek dostosowany był do wieku dzieci oraz ich ilości. Pierwszą konkurencją był quiz na temat różnych bajek. Dzieci bardzo aktywnie zgłaszały się aby udzielić odpowiedź na każde pytanie.

Dla rycerzy przygotowaliśmy specjalny sprawdzian zręcznościowy, które polegał na rzucaniu do celu, zaś dla księżniczek przygotowaliśmy specjalny test na prawdziwą księżniczkę. Każda dziewczynka sprawdzała pod, którą poduszką ukryło się "ziarnko grochu".
Oprócz zabaw sprawnościowych przygotowaliśmy zabawy muzyczne i taneczne dla dzieci. Dzieci aktywnie brały udział w zabawach. Jak widać na zdjęciu zabawa bardzo im się podobała.
Po zabawie ruchowej dzieci były zmęczone, więc aby dać im odpocząć przygotowaliśmy dla nich niezwykłą gratkę: zbudowanie największej budowli ze słomek. Dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.
Po krótkim odpoczynku nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną. Było kolorowo, dzieci powiewały chustą, przebiegały pod nią, bawiły się w Kotka i Myszkę itp.
Na sam koniec przygotowaliśmy dla dzieci balonowe zwierzaczki: kotki, pieski, króliki, zyrafy. Oprócz zwierzątek były też serduszka, szable, miecze i inne balonowe cuda. Po skończonej wspólnej zabawie dzieci otrzymały dyplomy uznania.
 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Św. Mikołaj jaki powinien być?

Obecnie mamy duży wybór zamówienia wizyty Św. Mikołaja. Dlatego też  często mnie zastanawia jak powinien wyglądać "prawdziwy" Mikołaj. Wybierając usugę Św. Mikołaja w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na:

1. Strój. Często w dniu wizyty okazuje się, że...

czytaj dalej.
animator na urodziny dla dzieci na sali zabaw

Urodziny z animatorem Jarosław

23 stycznia w Sali zabaw "SMYK" w Jarosławiu prowadziliśmy pirackie urodziny solenizantki Marleny.  Jak się okazuje urodziny z animatorem w Jarosławiu stają się coraz bardziej modne. Tym razem nasza Palmonutka animator dla dzieci Jarosław wcieliła się w rolę...

czytaj dalej.
animator klaun na urodziny dla dzieci

Urodziny z animatorem w Przeworsku i w Jarosławiu.

16.05.2015 r. prowadziliśmy podwójne urodziny. Najpierw o godzinie 16.00 zaanimowaliśmy urodziny solenizanta. Przez godzinę malowaliśmy twarze, poprowadziliśmy szybkie zabawy oraz modelowaliśmy baloniki. Po skończonej animacji pojechaliśmy na drugie urodziny solenizanta. Dzieci chętnie się...

czytaj dalej.