Piknik z okazji Dnia Dziecka z animatorem w Brzostku.
31.05.2015 Palmonutek i Palmonutka prowadzili zabawę dla dzieci podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Brzostku. Od godziny 14:30- 17.30 organizowaliśmy dzieciom czas. Były liczne konkursy, rozgrywki sportowe oraz zabawy taneczne.
Dzieciom bardzo podobał się pokaz dużych baniek mydlanych oraz bańki mydlane z wytwornicy.


Pod koniec zabawy dzieci otrzymały od nas balonowe zwierzaki, miecze i szable. 3 godziny mineły błyskawicznie w doborowym towarzystwie. Dziękujemy Organizatorom, za możliwość poprowadzenia animacji.Jest nam niezmiernie miło, że możemy dać dzieciom to co najlepsze: zabawę, uśmiech oraz niezapomniane wspomnienia.
Zdjęcia wykorzystane do reportażu pochodzą ze ze strony: http://brzostek.pl/galeria/a_513_piknik_rodzinny_z_okazji_dnia_dziecka/index.html
Zobacz również

Pokazowe zajęcia umuzykalniające prowadzone metodą E.E. Gordona w Jarosławiu
15.04.2015-16.04.2015 w Miejskim Przedszkolu nr 8 w Jarosławiu prowadziliśmy zajęcia muzyczne dla dzieci oparte na pionierskiej metodzie E.E. Gordona. Pierwszego dnia w 3 grupach prowadziliśmy zajęcia, a następnego w 2. Każde zajęcia były inne i wyjątkowe. Dzieci chętnie włączały się w zajęcia,...
czytaj dalej.



