Otwarcie klubu fitness Active Style w Jarosławiu | Palmonutka

Otwarcie klubu fitness Active Style w Jarosławiu

11 października  2014 roku uczestniczyliśmy w otwarciu klubu fitness Active Style w Jarosławiu. Od godziny 14.00- 17.00 Palmonutkowa biedronka malowała dzieciom buźki w różne wzory. Na parkingu mieliśmy ustawione stanowisko pracy, a na stoliku: pędzle różnej grubości, duży wybór farb marki Snazaroo oraz gąbki do malowania twarzy i inne rzeczy niezbędne do malowania twarzy.  Dzieci wybierały sobie wzory z pośród 80 różnych wzorów.

Przy malowaniu twarzy należy pamiętać o najdrobniejszym szczególe, tak aby najmłodsi klienci byli zadowoleni. Dużym zainteresowaniem cieszył się wzór "Hello Kitty". Dziewczynki cierpliwie czekały, aż wzór zostanie starannie wykończony.

Innym wzorem, który był często wybierany był wzór "muffinek". Powyższy wzór bardzo przypadł do gustu dziewczynkom. Świetnie prezentował się nie tylko na twarzy ale i na ręce. 

Wyzwaniem był wzór " Jednorożca", ale jak widać Biedronka- animator czasu wolnego dla dzieci dała radę i na ręce dziecka namalowała pięknego białego jednorożca. 
Oczywiście oprócz tego były różne inne atrakcje: fit- kanapki, koktajle oraz możliwość wypróbowania profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń.
Podsumowując dziękujemy za współpracę i zapraszamy do skorzystania z karnetów w klubie fitness.
 
 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Spotkanie z Króliczkiem Wielkanocnym

28.03.2015 zorganizowaliśmy w Sali zabaw "SMYK" w Jarosławiu spotkanie z Króliczkiem Wielkanocnym. Dzieci, przez dwie godziny świetnie się bawiły z animatorami czasu wolnego, którzy byli przebrani w strój króliczka oraz klauna. Zabawy były prowadzone w oparciu o scenariusz tematyczny związany z... czytaj dalej.

Animator dla dzieci na komunię- Dębica

W dniach 01,08,15 maja mieliśmy przyjemność współpracować z lokalem w Dębicy "Gościniec Dębicki". W tych dniach podczas każdej Komunii animowaliśmy i organizowaliśmy czas dzieciom. Przez 2 godziny każdego dnia dzieci mogły korzystać z malowania twarzy,...

czytaj dalej.

MEGA zabawa na dmuchanym multi-zamku.

18.04.2015 zorganizowaliśmy zabawę na dmuchanym multi zamku w Sali zabaw "SMYK" w Jarosławiu. Przez godzinę dzieci mogły nie tylko korzystać z dmuchańca, któy zawiera ściankę wspinaczkową, trampolinę, zjeżdzalnię oraz tunel, ale także z innych atrakcji m.in. toru przeszkód z piłeczek...

czytaj dalej.