Klaun na urodziny Rzeszów | Palmonutka

Klaun na urodziny Rzeszów

Klaun Rzeszów


Klaun dla dzieci Palmonutka zajmuje się organizowaniem animacji zabaw dla dzieci na terenie całego Podkarpacia, szczególnie na terenie Rzeszowa i okolic.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w ciągu ostatnich sezonów pracowaliśmy jako klaun na wesele, klaun na urodziny, klaun na komunie, czy też klaun na festyny i klaun na piknik. Organizowanie zabaw dla dzieci z klaunem lub animatorem jest naszą pasją w którą wkładamy wiele radości i zaangażowania.

Klaun  Rzeszów prowadzi wiele zabaw i organizuje konkursy dla dzieci. Dzięki bogatym zasobom sprzętu do animacji najlepszych marek nasz klaun jest w stanie zorganizować nawet kilku godzinny, urozmaicony program dla dzieci starszych i młodszych. Podczas urodzin z klaunem czy wesel z klaunem dla dzieci staramy się dostosować zabawy do wieku i możliwości dzieci. Klaun Rzeszów robi pokaz wielkich baniek mydlanych, modeluje baloniki czy też maluje twarze dzieciom.

Klaun rzeszówklaun maluje twarze

Cały czas udoskonalamy nasz program a do klientów do których nasz klaun dla dzieci jedzie po raz kolejny przygotwujemy zupełnie nową atrakcje. Wyróżnia nas elastyczność i niepowtarzalność, jeżeli już raz widziałeś nasz program artystyczny dla dzieci drugim razem zaskoczymy cie czymś nowym.


Klaun podkarpackie  uwielbia miasto Rzeszów i często je odwiedza. Klaun dla dzieci Palmonutka prowadzi animacje dla dzieci na imprezach dziecięcych nie tylko na komuni czy weselu ale również będzie idealnym klaunem na imprezach dziecięcych w szkole czy przedszkolu.
Zapewni też atrakcje dla dzieci na imprezach firmowych i kulturalnych.


Podczas imprez z klaunem dla dzieci możemy zaproponować:
• Malowanie twarzy;
• Zabawy muzyczne;
• Zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego;
• Zabawy integracyjne;
• Modelowanie baloników;
Zamykanie dzieci w bańce mydlanej;
Wielkie bańki mydlane;
Bańki mydlane z wytwornicy;
• Gry zespołowe;
• Zawody sportowe;

• Konkursy z gadżetami;
Dmuchańce;
• I wiele innych.


Zabawa z Klaunem z podkarpacia uświetni każdą impreze na terenie Rzeszowa i okolic.

urodziny z klaunem rzeszów

Jeśli chcą Państwo zamówić klauna, animatora, który poprowadzi świetną zabawę dla dzieci to zapraszamy do skorzystania z oferty klaun dla dzieci

 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Piknik z okazji Dnia Dziecka z animatorem w Brzostku.

31.05.2015 Palmonutek i Palmonutka prowadzili zabawę dla dzieci podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Brzostku. Od godziny 14:30- 17.30 organizowaliśmy dzieciom czas. Były liczne konkursy, rozgrywki sportowe oraz zabawy taneczne. 

Dzieciom bardzo podobał się pokaz dużych baniek...

czytaj dalej.
animator klaun robi pokaz ogromnych baniek mydlanych święto paniagi rzeszów

Święto Paniagi z Palmonutką- Rzeszów

03.05.2015 odbyło się Święto Paniagi w Rzeszowie. Firma PALMONUTKA od godziny 12.30 przy Fontannie Multimedialnej malowała twarze do godziny 17.30. Na początku kolejka była mała, natomiast później nie było widać końca kolejki. Animatorka czasu wolnego w Rzeszowie starannie...

czytaj dalej.
animator zabaw dla dzieci Łańcut

Urodziny z animatorem w Łańcucie

14.02.2015 r. animator zabaw przebrany za klauna prowadził zabawę urodzinową w Sali zabaw " Łobuz" w Łańcucie. Po złożeniu życzeń solenizantce Emilce i wręczeniu balonowego prezentu, animator zabaw dla dzieci przeszedł do malowania twarzy dzieci. Dzieci z pośród ponad 50 wzorów wybierały te,...

czytaj dalej.