Klaun animator na urodziny- Święte k/Radymna | Palmonutka

Klaun animator na urodziny- Święte k/Radymna

06.06.2015 od godziny 16.00-19.00 klaunowie animatorzy zabaw dla dzieci prowadzili zabawę urodzinową dwójki rodzeństwa. Po uroczystym powitaniu wszystkich gości malowaliśmy twarze. Dzieci wybierały różne wzory. Po wymalowaniu buziek nadszedł czas na tort. Klaun Palmonutek podał tort. Po odśpiewaniu przez wszystkich zaproszonych gości "Sto lat" solenizanci zdmuchnęli świeczki.

Po zjedzeniu przez wszystkich wyśmienitego lodowego torta animatorzy czasu wolnego zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. W programie były m.in. zabawy z liną, chustą, zabawy taneczne oraz pokaz żonglowania chustami. Pogoda dopisywała dlatego też klaunowie z podkarpacia mogli wykonać pokaz dużych baniek mydlanych. Po wykonanym pokazie przez animatorów dzieci mogły same stworzyć własną bańkę z pomocą klaunów. 

Pod koniec wspólnej zabawy przyszedł czas na warsztaty balonowe. Dzieci próbowały same stworzyć balonowe cuda: szable, miecze, kotki, pieski , serca itp. Po wymodelowaniu baloników rozdaliśmy dzieciom dyplomy oraz pożegnaliśmy się. Dzieci były bardzo zadowolone, a my tym samym, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym dniu dla solenizantów i sprawić aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

nauka gry na gitarze jarosław

Lekcje gry na gitarze Jarosław

Lekcje gry na gitarze, nie tylko wpływają pozytywnie na dziecko, ale rozwijają mózg dziecka. Już małe dzieci mają kontakt z muzyką.  Na początku małe dzieci (niemowlęta) często osłuchują się z muzyką i gaworzą, później zaczynają poznawać pierwsze instrumenty- grzechotki, marakasy itp. W wieku... czytaj dalej.

Zajęcia pokazowe gordonowskie w Zespole Szkół w Wierzbnej

18.02.2015 o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Wierzbnej poprowadziliśmy pokazowe zajęcia gordonowskie.

Zajęcia trwały około 40 minut. Przeplatały się na zmianę rytmiczanki ze śpiewankami, w różnych tonalnościach i metrach. Dzieci uważnie uczestniczyły w zajęciach, w połowie zajęć...

czytaj dalej.
organizacja imprez dla dzieci

Film animator zabaw dla dzieci na imprezy

Poniżej przedstawiamy Państwu film prezentujący różne zdjęcia z realizowanych przez nas imprez. Zapraszamy do obejrzenia. 

czytaj dalej.