Dni otwarte w Przedszkolu "SMYK" z animatorem | Palmonutka

Dni otwarte w Przedszkolu "SMYK" z animatorem

18 marca 2016 r. prowadziliśmy animację podczas Dni otwartych w Niepublicznym Przedszkolu "SMYK" w Jarosławiu. Nasi animatorzy przygotowali specjalną animację dla maluszków. Animacja miała na celu adaptację przyszłych przedszkolaków. Dlatego z pomocą przyszła nam żabka Frania oraz kaczuszka Hania :). Animatorzy wprowadzili dzieci do magicznej krainy, którą jest przedszkole. Pokazali jak bawią się już obecne "przedszkolaki". Bawiliśmy się w tanecznym pląsie świateł. A na najmłodszych czekała nie lada atrakcja jaką jest bańkowe szaleństwo.

Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło również gier sprawnościowych oraz konkursów. Dzieci m.in. przechodziły w tunelu, próbowały swoich sił w rzutach do kółek oraz rozbijały kręgle. A dla najbardziej odważnych był konkurs na wykonanie piosenki z dziecięcego repertuaru. 

Po wspólnej zabawie wszyscy zatańczyliśmy wspólnie w kółku. A później wszystkie dzieci dostały balonowe cudaki. Cieszymy się, że najmniejsze dzieci, które pierwszy raz wkroczyły w progi przedszkole razem z nami się bawiły. Dziękujemy Paniom z przedszkola oraz Dyrekcji za pomoc podczas zabawy. 

 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Zabawa urodzinowa z animatorem w ADM Jarosław

19.04.2015 animatorzy zabaw dla dzieci prowadzili zabawę urodzinową solenizanta Filipa w ADM Jarosław. Po wręczeniu balonowej ośmiornicy solenizantowi animatorzy przeszli do prowadzenia animacji.

Podczas animacji wykorzystaliśmy sprzęt animacyjny...

czytaj dalej.
organizacja imprez dla dzieci

Film animator zabaw dla dzieci na imprezy

Poniżej przedstawiamy Państwu film prezentujący różne zdjęcia z realizowanych przez nas imprez. Zapraszamy do obejrzenia. 

czytaj dalej.
Animator zabaw składa życzenia świąteczne

Animator zabaw składa życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę w postaci filmu:

Zapraszamy do oglądania, śledzenia nas na youtubie i facebooku.