|

Darmowe zajęcia gordonowskie dla dzieci 0-6 lat 10.01.2015

10.01.2015 r. o godzinie 11.30 odbyły się w Sali Zabaw przy ul. Brzostków 9/11 pierwsze na podkarpaciu zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci w wieku 0-6 lat prowadzone metodą E.E. Gordona. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mieliśmy dużo zainteresowanych, jednak z powodu ograniczenia ilości miejsc nie wszyscy mogli w nich uczestniczyć.

Dla dzieci przygotowaliśmy różnorodny repertuar muzyczny. Ważne w zajęciach gordonowskich jest stały element, który otwiera zajęcia i zamyka je, dlatego też  śpiewanki "Rozpoczynajka" i "Pożegnajka" są stałymi elementami prowadzonych przez nas zajęć. Zajęcia trwały około 30 minut. Dzieci osłuchwiwały się z różnymi rytmiczankami w metrum trójdzielnym, dwudzielnym i nietypowym.
Oczywiście mieliśmy przygotowane pomoce takie jak zwiewne kolorowe chusty, które wykorzystaliśmy jako element pomocniczy i pomagający skoncentrować uwagę dzieci na zajęciach jeszcze dłużej.

Po zajęciach gordonowskich, przygotowaliśmy dla dzieci audycje muzyczną. Zaprezentowaliśmy brzmienie instrumentu strunowego: gitary. Dzieci dowiedziały się jak wygląda gitara, jak wydobywa się z niej dźwięk. Ponadto zagraliśmy na gitarze różne style muzyczne: muzyka klasyczna, rozrywkowa. Dla dzieci dużą atrakcją była możliwość dotknięcia gitary i wydobycia dźwięków. Po zakończonych zajęciach wszystkie dzieci dostały od nas baloniki reklamowe z logo PALMONUTKA.

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Dni Jarosławia w akcencie pirackim.

W dniach 2-3 lipca 2016 r. prowadziliśmy zabawę animacyjną podczas Dni Jarosławia. W dniu 2 lipca zorganizowaliśmy dla dzieci animację w stylu pirackim.

Kapitan Jack i piratka Palmonutka zaprosili dzieci do zabawy przy szantach, pirackiej muzyce. Na...

czytaj dalej.
animator na urodziny

Urodziny Julci

Animatorzy zabaw dla dzieci mieli przyjemność prowadzić imprezę urodzinową o tematyce sportowej. Zanim przystąpiliśmy do prowadzenia zabawy urodzinowej, przygotowaliśmy stanowisko do malowania twarzy, rozstawiliśmy nagłośnienie i oczekiwaliśmy na pozostałych gości. Po przybyciu wszystkich dzieci... czytaj dalej.
klaun animator dla dzieci na urodziny przemyśl

Urodziny z animatorem Przemyśl

25.04.2015 r. prowadziliśmy urodziny solenizantki Wiktorii w Przemyślu. Animator zabaw przygotował scenariusz dostosowany do warunków w jakich będzie pracował, ilości dzieci oraz ich wieku. Po przywitaniu wszystkich dzieci zaczęliśmy od powitania muzycznego, następnie wymalowaliśmy buzie...

czytaj dalej.