PALMONUTKA, aktualizacja polityki prywatności | Palmonutka

PALMONUTKA, aktualizacja polityki prywatności

Od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej zacznie obowiązywać Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje. Dowiedzą się Państwo z niego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 


Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest firma PALMONUTKA siedzibą w Jarosławiu ul. Pogodna 54, 37-500 Jarosław , NIP 5170295273 Kontakt z Administratorem możliwy jest za pomocą adresu e-mail: biuro@palmonutka.pl

Skąd mamy Państwa dane?

Otrzymaliśmy je od Państwa podczas zapisania się do Newslettera, a także podczas różnych wydarzeń na których wypełnili Państwo pisemną zgodę do zapisaniaPaństwa do Newslettera.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Państwa danych osobowych przez PALMONUTKA?

Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu PALMONUTKA, którym jest: - kontaktowanie się z Państwem, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Państwa zgodą - przez e-mail; - organizacja konkursów oraz akcji promocyjnych, w których mogą Państwo wziąć udział; - prowadzenie analiz statystycznych; - przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, Jeśli się na to zgodzisz, przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu: - zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych; - organizacji konkursów oraz akcji promocyjnych, w których mogą Państwo wziąć udział.

Jakie masz uprawnienia wobec Spółki w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Państwa danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Jak długo przechowujemy Państwa dane osobowe?

Przechowujemy Państwa dane osobowe dla celów marketingowych nie dłużej niż jest to konieczne dla celu, dla którego je zgromadziliśmy i w oparciu o wszystkie wymogi nałożone na nas przez prawo. Oznacza to, że okres przechowywania danych może różnić się w zależności od rodzaju danych osobowych. Ważne informacje dotyczące zgody Kiedy przetwarzamy dane osobowe w oparciu o zgodę użytkownika, ma on prawo do wycofania swojej zgody w dowolnym momencie. Zgodę można wycofać kontaktując się z nami korzystając z danych kontaktowych podanych na końcu tego oświadczenia.  Należy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody może oznaczać, że nie będziemy mogli dalej zapewniać użytkownikowi powiązanych


W razie pytań i niejasności prosimy pisać na biuro@palmonutka.pl

Pozdrawiamy, 

Zespół PALMONUTKA