Bal karnawałowy z animatorami | Palmonutka

Bal karnawałowy z animatorami

26.01.2015 prowadziliśmy dwie imprezy karnawałowe. Jedną w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu, drugą zaś w Zespole Szkół w Duńkowicach. Dwoje animatorów zorganizowało świetną zabawę dla dzieci dostosowaną do ilości, możliwości i wieku uczestników.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu około 100 dzieci bawiło się wspólnie z nami. Przywitaliśmy ich muzycznym powitaniem, następnie malowaliśmy dzieciom twarze z szablonów. Do pomocy mieliśmy jeszcze jedną osobę odpowiedzialną za sprzęt i puszczanie muzyki. Oprócz miłej dwu-godzinnej zabawy, nie obyło się bez różnych atrakcji: konkursów, puszczania baniek mydlanych z wytwornicy, czy baloników.

Po południu w godzinach 14.00- 17.00 prowadziliśmy imprezę karnawałową w Zespole Szkół w Duńkowicach. Dzieci bawiły się w kółeczku, w parach do muzyki z repertuaru dziecięcego i popularnego. Ze względu na to, że wszystkie dzieci miały piękne kolorowe stroje pozwoliliśmy sobie zorganizować pokaz „mody”. Dzieci prezentowały kolorowe stroje piratów, księżniczek, wróżek itp., co im się bardzo podobało. Nawet dzieci bardziej nieśmiałe w tym momencie mogły się otworzyć, co pozwalało na jeszcze większą integrację w grupie. Nie obyło się również bez zabaw tanecznych typu: Chusteczka czy Kaczuszki.

Z doświadczenia wiemy, że dzieciom bardzo podoba się chusta, dlatego też widząc, że dzieci są już zmęczone tańcem, animatorzy przeprowadzili zabawę z chustą Klanzy.

Na koniec zabawy przygotowaliśmy dla dzieci balonowe miecze, szable, kotki, pieski oraz dyplomy wspólnej zabawy z PALMONUTKĄ. Dzieci były bardzo zadowolone o czym same mówiły nam oraz uśmiechy na ich twarzach mówiły same za siebie. A później zrobiliśmy wielki długi pociąg na pożegnanie.

27.01.2015-28.01.2015 prowadziliśmy przez dwa dni bal karnawałowy w Szkolne Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Pierwszego dnia z nami bawiło się 160 dzieci z klas 0-1, drugiego 140 dzieci z klas 2-3. Dzieci świetnie się z nami bawiły. Animator Palmonutek prowadził imprezę, zaś Palmonutka wymyślała nietuzinkowe układy dla dzieci.

Dzieciom bardzo podobały się bańki mydlane z wytwornicy, które mogły łapać. Po zabawie tanecznej na koniec wspólnie z animatorami i nauczycielami dzieci „pojechały” pociągiem do Warszawy. Na zakończenie zabawy wręczyliśmy dzieciom baloniki i dyplomy.

Więcej informacji na temat zabawy karnawałowej można znaleźć na stronie Szkoła Podstawowej nr 2 w Przeworsku.

Podsumowując każda zabawa karnawałowa była inna. Scenariusz dostosowany był do wieku, ilości uczestników i warunków. Jeszcze raz dziękujemy: Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Jarosławiu, Zespole Szkół w Duńkowicach i Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku za zaproszenie nas do poprowadzenia zabawy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i rodzicom.

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Animator zabaw dla dzieci w sali zabaw

Zabawa urodzinowa z animatorem na Sali zabaw

29.01.2015 animator zabaw dla dzieci prowadził zabawę urodzinową w Sali zabaw "Smyk" w Jarosławiu. Dla solenizantki Gabrysi przygotowaliśmy prezent; Balonowego Pingwinka.

Po wręczeniu prezentu i złożeniu życzeń solenizantce przez animatora, przystąpiliśmy do malowania twarzy....

czytaj dalej.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu, w firmie

Poniżej umieszczamy film, przedstawiający różne zdjęcia z wizyty naszego Mikołaja. W dn. 04.12.2015 prowadziliśmy zabawę animacyjną dla dzieci w Wapowcach, zaś 05.12.2015 Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką zanim rozdali wszystkim dzieciom prezenty, sprawdzili znajomość wiedzy na temat Świąt. Ponadto...

czytaj dalej.

Zakończenie 1 cyklu zajęć umuzykalniających dla dzieci

23.05.2015 odbyły się ostatnie zajęcia z pierwszego cyklu zajęć umuzykalniających dla dzieci. Podsumowując cały pierwszy cykl zajęć: widać postępy u dzieci, dzieci coraz chętniej śpiewają, powoli improwizują, stawiają pierwsze kroki. Cieszymy się, że coraz więcej osób zapisuje do nas swoje...

czytaj dalej.