|

Bal karnawałowy z animatorami

26.01.2015 prowadziliśmy dwie imprezy karnawałowe. Jedną w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu, drugą zaś w Zespole Szkół w Duńkowicach. Dwoje animatorów zorganizowało świetną zabawę dla dzieci dostosowaną do ilości, możliwości i wieku uczestników.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu około 100 dzieci bawiło się wspólnie z nami. Przywitaliśmy ich muzycznym powitaniem, następnie malowaliśmy dzieciom twarze z szablonów. Do pomocy mieliśmy jeszcze jedną osobę odpowiedzialną za sprzęt i puszczanie muzyki. Oprócz miłej dwu-godzinnej zabawy, nie obyło się bez różnych atrakcji: konkursów, puszczania baniek mydlanych z wytwornicy, czy baloników.

Po południu w godzinach 14.00- 17.00 prowadziliśmy imprezę karnawałową w Zespole Szkół w Duńkowicach. Dzieci bawiły się w kółeczku, w parach do muzyki z repertuaru dziecięcego i popularnego. Ze względu na to, że wszystkie dzieci miały piękne kolorowe stroje pozwoliliśmy sobie zorganizować pokaz „mody”. Dzieci prezentowały kolorowe stroje piratów, księżniczek, wróżek itp., co im się bardzo podobało. Nawet dzieci bardziej nieśmiałe w tym momencie mogły się otworzyć, co pozwalało na jeszcze większą integrację w grupie. Nie obyło się również bez zabaw tanecznych typu: Chusteczka czy Kaczuszki.

Z doświadczenia wiemy, że dzieciom bardzo podoba się chusta, dlatego też widząc, że dzieci są już zmęczone tańcem, animatorzy przeprowadzili zabawę z chustą Klanzy.

Na koniec zabawy przygotowaliśmy dla dzieci balonowe miecze, szable, kotki, pieski oraz dyplomy wspólnej zabawy z PALMONUTKĄ. Dzieci były bardzo zadowolone o czym same mówiły nam oraz uśmiechy na ich twarzach mówiły same za siebie. A później zrobiliśmy wielki długi pociąg na pożegnanie.

27.01.2015-28.01.2015 prowadziliśmy przez dwa dni bal karnawałowy w Szkolne Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Pierwszego dnia z nami bawiło się 160 dzieci z klas 0-1, drugiego 140 dzieci z klas 2-3. Dzieci świetnie się z nami bawiły. Animator Palmonutek prowadził imprezę, zaś Palmonutka wymyślała nietuzinkowe układy dla dzieci.

Dzieciom bardzo podobały się bańki mydlane z wytwornicy, które mogły łapać. Po zabawie tanecznej na koniec wspólnie z animatorami i nauczycielami dzieci „pojechały” pociągiem do Warszawy. Na zakończenie zabawy wręczyliśmy dzieciom baloniki i dyplomy.

Więcej informacji na temat zabawy karnawałowej można znaleźć na stronie Szkoła Podstawowej nr 2 w Przeworsku.

Podsumowując każda zabawa karnawałowa była inna. Scenariusz dostosowany był do wieku, ilości uczestników i warunków. Jeszcze raz dziękujemy: Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Jarosławiu, Zespole Szkół w Duńkowicach i Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku za zaproszenie nas do poprowadzenia zabawy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i rodzicom.

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

Cyfry foliowe, balony foliowe cyfry Jarosław

Zauważyliśmy, że jest duże zapotrzebowanie na balony foliowe cyfry. Często zastanawiamy jakie wybrać. Warto wiedzieć, że balony cyfry wykonane są z folii, więc są cieższe niż balony gumowe i nie wszystkie latają. Idealne balony foliowe cyfrowe, które będą się unosić to od 86 cm. Mniejsze balony...

czytaj dalej.
Zajęcia Gordonowskie Jarosław

Darmowe zajęcia gordonowskie dla dzieci 0-6 lat 10.01.2015

10.01.2015 r. o godzinie 11.30 odbyły się w Sali Zabaw przy ul. Brzostków 9/11 pierwsze na podkarpaciu zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci w wieku 0-6 lat prowadzone metodą E.E. Gordona. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mieliśmy dużo zainteresowanych, jednak z...

czytaj dalej.

Prowadzenie balu choinkowego Rzeszów podkarpackie

W dniu 10 stycznia w Górnie k/ Sokołowa Małopolskiego klaunowie prowadzili w WOKSiR  przy ul.Sportowej Bal Choinkowy dla dzieci na około 80 dzieci. Przez dwie godziny, od godziny 16.00- 18.00 bawiliśmy się razem z dziećmi. Animator przebrany za klauna poprowadził zabawę taneczną, nie...

czytaj dalej.