Animator dla dzieci Jarosław – podkarpacie. Animator na wesele, urodziny, komunie, chrzciny | Palmonutka

Animator dla dzieci Jarosław – podkarpacie. Animator na wesele, urodziny, komunie, chrzciny

Zastanawialiście się kiedyś  kim tak naprawdę jest animator? Co go wyróżnia? Jak wygląda taka praca animatora? W dzisiejszym artykule chcieliśmy dokładnie o tym opisać. Otóż nie każda animacja jest taka sama, w każdej co innego się zawiera. Doradzimy na co zwrócić uwagę. 
Jesteśmy animatorami zabaw dla dzieci z Jarosławia. Działamy jako animatorzy zabaw dla dzieci na całym podkarpaciu. Zobaczyliśmy już wiele zabaw prowadzonych przez różnego rodzaju firmy. Tak naprawdę animator to osoba, która powinna być kreatywna, przy której nie ma nudy. Animator powinien być elastyczny. Oczywiście może działać według jakiegoś planu scenariusza- ważne jest aby poznać preferencje uczestników zabawy, czy dzieci np. lubią sport, a może księżniczki, wtedy możemy zaproponować urodziny o tej samej tematywce aby dzieci jeszcze bardziej były zachwycone.
Patrząc z perspektywy czasu pracy jako animator zabaw dla dzieci podczas urodzin, wesela widzieliśmy animacje prowadzone na zasadzie bardziej "opieki" dla dzieci, czyli przywiezienie zabawek i dzieci się nimi bawią a animator opiekuje się nimi, są też animacje "dynamiczne", które bardziej według nas są ciekawsze. Dlatego też jesteśmy spontaniczni, więc jeśli widzimy, że grupa dzieci chce tańczyć to posiadamy duże zaplecze zabaw tanecznych. Kiedy już widać zmęczenie po kilku zabawach tanecznych animatorzy dla dzieci z Jarosławia oferują gry sprawnościowe np. rzucanie do celu, czy odkrywanie kolejnych przygód. Znamy kilka sztuczek iluzjonistycznych, więc też czasem wplatamy je do scenariusza. 
Ponadto warto wiedzieć, że inaczej wygląda zabawa dla 3 latków, a inaczej dla 10 latków. W przypadku prowadzenia dużych imprez, gdzie mamy grupę mieszaną od 3-15 lat staramy się zrobić kilka zabawaw dla najmłodszych oraz kilka dla najstarszych dzieci. Czasem się zastanawiamy co nas wyróżnia. Myślę, że przede wszystkim kreatywność. Każda zabawa jest inna a najważniejsze zabawy dobierane przez nas muszą być bezpieczne. Zawsze pracujemy na sprzęcie, który posiada odpowiednie certyfikaty i jest bezpieczny dla dzieci. Każda zabawa jest przemyślana, aby nic się żadnemu dziecku nie stało. Ważny jest dla nas również wygląd animatora. Przebieramy się najczęściej w kolorowy strój Klauna i bawimy się wspólnie z dziećmi. Doświadczenie, które posiadamy pomaga być nam elastycznym w zabawach. Cały czas poszukujemy czegoś  nowego. Podróżujemy zwiedzamy, odkrywamy. 
 
Obecnie można już w naszej ofercie skorzystać oprócz opcji animatora dla dzieci z : zamykania w bańce mydlanej, z baniek z wytwornicy, kolorowych tub strzelających, piniaty urodzinowej, szczudlarzy, balonów na hel i balonów na patyczków.  Cały czas dokładamy coś nowego- poszukujemy, inspirujemy się. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze coś doradzimy i pomożemy. Niektórym się wydaje, że jest to łatwa praca, ale nie do końca tak bywa. Każda grupa dzieci jest inna. Każda zabawa jest inna, a my dajemy z siebie wszystko nie zwracając uwagi na to jak się czujemy. Największym wynagodzeniem dla nas jest uśmiech dzieci po skończonej zabawie. Często słyszymy teksty: "że są to najlepsze urodziny na świecie". Zresztą opinie, które otrzymujemy od klientów również wpływają pozytywnie na naszą pracę i sprawiają, że mamy jeszcze więcej energii do działania. 
 
Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zamówieniu animatora do dzieci:
- jakie posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, 
- jakie punkty programu znajdują się w ofercie, 
- jak będzie ubrany, 
- jaki sprzęt posiada- czy sprzęt jest bezpieczny dla dzieci
- opinie o danej firmie, nieraz otrzymujemy telefony od osób, że niestety ale ktoś w ostatniej chwili zadzwonił i odwołał rezerwację, a dzieci czekają i wtedy jesteśmy proszeni o pomoc, ale nie zawsze mamy wolny termin aby pojechać i pomóc,
- jak wykonuje swoją pracę. 

Tak jak wspomnieliśmy każda grupa animacyjna jest inna, dlatego nie dokońca naszym kryterium wyboru powinna być cena, ale jakość usługi. Czasem warto zapłacić troszkę więcej ale mieć pewność, że wszystko będzie tak jakbyśmy chcieli. 

Życzymy Państwu odpowiednich wyborów i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

 

 
 
 

animator klaun dla dzieci na wesele urodziny komunię ślub imprezy rzeszów dębica przemyśl łańcut leżajsk przeworsk jarosław krosno lubaczów

Zobacz również

wynajem wytwornicy do baniek

Bańki mydlane z wytwornicy. Wynajem wytwornicy do baniek.

Dzieci uwielbiają bańki mydlane. Jednak na dużych imprezach niewygodnie jest ręcznie dmuchać pojedyncze bańki. Dlatego też oferujemy wynajem wytwornicy do robienia baniek mydlanych. Po wlaniu odpowiedniego płynu w ciągu kilku sekund uzyskujemy kilkaset kolorowych baniek mydlanych. 

     ...

czytaj dalej.

Napełnianie balonów helem Jarosław- jak wybrać balony na hel.

W związku z tym, że zajmujemy się  napełnianiem balonów na hel w Jarosławiu to dzisiejszy artykuł będzie poświęcony temu jakie balony wybrać aby nadawały się do napełnienia helem. Wiele sklepów oferuje nam różnego rodzaju balony: balony...

czytaj dalej.
nauka gry na gitarze jarosław

Lekcje gry na gitarze Jarosław

Lekcje gry na gitarze, nie tylko wpływają pozytywnie na dziecko, ale rozwijają mózg dziecka. Już małe dzieci mają kontakt z muzyką.  Na początku małe dzieci (niemowlęta) często osłuchują się z muzyką i gaworzą, później zaczynają poznawać pierwsze instrumenty- grzechotki, marakasy itp. W wieku... czytaj dalej.